کاهش قیمت نقاشی ساختمان در سال 1401

نقاشی ساختمان برای بهبود فضای خانه و محل کار بسیار ضروری است. با رنگ کردن خانه می‌توانید ظاهر و احساس خانه را تغییر دهید. بدون شک هزینه نقاشی ساختمان بالاست. اما چگونه می‌توان این هزینه را کاهش داد؟ در ادامه به راهکارهایی اشاره خواهیم کرد تا قیمت نقاشی ساختمان برایتان معقول شود. با ما همراه باشید. 

1- از چند استاد نقاش ماهر استعلام قیمت کنید

قبل از اینکه کار را به یک استاد نقاش بسپارید بهتر است از چند نفر استعلام قیمت کنید. ترجیحا به سراغ مجموعه‌های قدیمی و افراد با سابقه بروید. زیرا تخمینی که در قیمت دارند دقیقتر است. بعلاوه همیشه افرادی که قیمت بسیار پایینی ارایه می‌کنند منصف نیستند و ممکن است از رنگ درجه 2 یا 3 استفاده کنند که عمر کمتری دارند و شما هم اصلا متوجه این موضوع نخواهید شد. من به شما کافه نقاشی معرفی می‌کنم قدمت 50 ساله دارد و پروژه‌های بسیاری را با موفقیت و کیفیت فوق العاده به سرانجام رسانده اند. 

C:\Users\G10\Desktop\نقاشی ساختمان.jpg

2- خودتان نقاشی کنید

اگر نمی‌خواهید هزینه کنید، خودتان قلم و غلتک به دست بگیرید و نقاشی کنید. البته باید بدانید که اصلا کار ساده ای در پیش ندارید و ممکن است با خرابکاری که می‌کنید هزینه بیشتری برای خود بتراشید. با این حال در این صورت تنها هزینه تهیه رنگ و قلم و .... را باید پرداخت کنید. 

3- دیر به دیر رنگ نکنید

هرگز صبر نکنید که مثلا ده سال بگذرد و بعد خانه را نقاشی کنید. این کار باعث افزایش هزینه‌های شما خواهد شد. به عنوان مثال هرچقدر این زمان بیشتر شود هزینه زیرسازی و آماده سازی افزایش پیدا خواهد کرد. بعلاوه ممکن است دوده و کثیفی بیشتری به خورد دیوارها و سقف ها برود که کار را برای بهبود بسیار سخت کند. 

4- در انتخاب رنگ دیوار دقت کنید

یکی از کارهایی که می‌توانید برای انتخاب رنگ انجام دهید این است که رنگ‌هایی به جز سفید انتخاب کنید. این رنگ ها معمولا پوشش بالایی دارند و در نتیجه لازم نیست چند لایه از آن به دیوارها زده شود و در نهایت قیمت تمام شده نقاشی ساختمان را کاهش خواهد داد. البته این مساله خیلی به رنگ بستگی دارد که باید با نقاش مشورت کنید. 

نتیجه گیری 

برای کاهش هزینه های نقاشی ساختمان باید تمام نکاتی که در بالا به آن اشاره شد را رعایت کنید. اگر زمان و مهارت کافی دارید می‌توانید خودتان بسیاری از کارها را در کنار استاد نقاش انجام دهید. دقیقا مانند یک کارگر حرفه ای که همین کار از هزینه های شما خواهد کاست. 

منبع: 

https://www.linkedin.com/pulse/%25DA%25A9%25D8%25A7%25D9%2587%25D8%25B4-%25D9%2582%25DB%258C%25D9%2585%25D8%25AA-%25D9%2586%25D9%2582%25D8%25A7%25D8%25B4%25DB%258C-%25D8%25B3%25D8%25A7%25D8%25AE%25D8%25AA%25D9%2585%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25B3%25D8%25A7%25D9%2584-1401-paintingcafe/

 

 

[ یک شنبه 30 مرداد 1401 ] [ 14:38 ] [ حسین ]
[ ]

نقاشی ساختمان چقدر هزینه برایمان خواهد داشت؟

 

پولی که برای نقاشی ساختمان و زیبایی دکوراسیون خانه خود خرج می‌کنید، مطمئناً ارزشش را دارد، در این مورد فرقی ندارد که از افراد حرفه‌ای کمک می‌گیرید یا خودتان این کار را انجام می‌دهید، تغییر رنگ می‌تواند فضا را به‌کلی متحول کند. هزینه نقاشی خانه به عوامل مختلفی بستگی دارد، به‌عنوان مثال: اندازه فضا، شرایط سطوح، نوع رنگ و... می‌تواند در قیمت نهایی تأثیر داشته باشند. اما اگر قصد دارید از افراد متخصص کمک بگیرید می‌تواند با رعایت برخی نکات و کسب برخی اطلاعات، هزینه‌ها را تا حدود زیادی کاهش دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی درباره هزینه نقاشی در اختیار شما قرار دهیم.

رنگ آمیزی فضای داخلی خانه توسط نقاش ماهر چقدر هزینه دارد؟

قیمت نقاشی ساختمان معمولاً برحسب مترمربع محاسبه خواهد شد. علاوه بر این قیمت‌ها می‌تواند بر اساس رنگی که انتخاب می‌کنید و نیروی کار، موارد ویژه‌ای که قصد دارید که کار ببرید و... بستگی دارد. بنابراین می‌توانید با تماس با مشاوران کافه نقاشی و بیان شرایط محیطی و موارد انتخابی، قیمت نقاشی ساختمان خود را به‌طور میانگین دریافت کنید. سؤالات زیر را می‌توانید در هنگام مشاوره برای نقاشی ساختمان مطرح کنید:

 • آیا کف و پنجره‌ها با پوشش مخصوص پوشانده می‌شود و یا این مسئولیت بر عهده شماست؟

 • آیا این تخمین قیمت نقاشی ساختمان، شامل تعمیر دیوارها، لکه‌گیری یا ترمیم می‌شود؟

C:\Users\G10\Desktop\نقاشی ساختمان.jpg

رنگ آمیزی خانه توسط خودتان چقدر هزینه دارد؟

در این روش معمولاً هزینهنقاشی ساختمان نصف مقدار هزینه‌ای است که برای یک نقاشی حرفه‌ای پرداخت می‌کنید. در این روش تنها لازم است رنگ و موادی که لازم دارید را بخرید و دست‌به‌کار شوید. ازجمله ابزاری که لازم است تهیه کنید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • غلتک

 • قلم‌مو

 • سطل

 • رنگ

 • نوارچسب

 • عینک محافظ

 • ماسک فیلتر دار

 • نردبان

رنگ‌آمیزی یک اتاق بسته به تعداد لایه‌های رنگ و کارهای اضافی مانند تزئین می‌تواند یک تا دو روز طول بکشد. در هنگام محاسبه هزینه نقاشی خانه توسط خودتان، لازم است مواد و زمانی را که صرف می‌کنید در نظر بگیرید. البته در این روش ممکن است پوشش رنگ نهایی، کیفیت نقاشی حرفه‌ای را نداشته باشد. ازاین‌رو بهتری است این مسئولیت را به افراد متخصص بسپارید.

چگونه در هزینه نقاشی خانه صرفه جویی کنیم؟

صرف‌نظر کردن از برخی موارد می‌تواند در کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی مؤثر باشید اما ممکن است میزان رضایت شما را از نتیجه نهایی کاهش دهد. ازاین‌رو مهم است که بهترین رنگ را متناسب با نیاز خود خریداری کرده و تمام مراحل را به‌خوبی انجام دهید. هیچ‌گاه برای کاهش هزینه نقاشی خانه از لوازم و مواد ارزان‌قیمت استفاده نکنید، بلکه می‌توانید هزینه‌ها را با موارد زیر به‌راحتی کاهش دهید:

 • لوازم موردنیاز خود را قرض بگیرید.

لوازم و تجهیزاتی مانند: غلتک‌ها، اسفنج، برس و.... را می‌توانید از دوستان یا همسایگان خود قرض بگیرید و در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

 • نیاز به پرایمر را مشخص کنید.

به‌طورکلی، استفاده از پرایمر هزینه نقاشی خانه را افزایش می‌دهد، و در برخی موارد ممکن است به آن احتیاجی نباشد. بنابراین اگر سطح موردنظر شما سالم به نظر می‌رسد و تمیز یا خشک است، می‌توانید از این مورد صرف‌نظر کنید.

 • اتاق‌ها را اندازه‌گیری کنید.

قبل از شروع به رنگ‌آمیزی، اتاق‌ها را به‌درستی اندازه‌گیری کنید تا مواد موردنظر را به‌اندازه تهیه کنید. عددهای به‌دست‌آمده را در ارتفاع اتاق از کف تا سقف ضرب کنید تا به متراژ مربع اتاق برسید. سپس می‌توانید اندازه پنجره‌ها را از این مقدار کم کنید. عدد نهایی، متراژی است که باید برای آن مواد و رنگ تهیه کنید. اگر قصد دارید سقف را نیز رنگ‌آمیزی کنید و طول و عرض آن را در هم ضرب کنید تا به متراژ مربع سقف برای رنگ‌آمیزی برسید. برای احتمال خطا در محاسبات، می‌توانید 10 درصد به مقدار رنگی که قصد خرید آن را دارید اضافه کنید.

 • رنگ مناسبی برای خانه انتخاب کنید.

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که قبل از انجام عملیات لازم است انجام دهید، انتخاب رنگ مناسب است. رنگ‌های مات ممکن است قیمت‌های پایین‌تری داشته باشند، اما در نظر داشته باشید که تمیز کردن آن‌ها ممکن است بسیار سخت باشد.

جمع‌بندی

رنگ‌آمیزی ساختمان می‌تواند یکی از حساس‌ترین فرآیندها باشد و به مهارت و تخصص نیاز دارد. ازاین‌رو بهتر است این کار را به افراد ماهر در این زمینه بسپارید تا نتیجه بهتری دریافت کنید. برای دریافت مشاوره در خصوص هزینه نقاشی ساختمان می‌توانید با مشاوران کافه نقاشی در ارتباط باشید.

منبع: نقاشی ساختمان چقدر هزینه برایمان خواهد داشت؟


[ جمعه 21 مرداد 1401 ] [ 21:11 ] [ حسین ]
[ ]

چطور به کمک کال تو اکشن رپورتاژ آگهی جذاب بنویسیم

کال تو اکشن تکنیکی در بازار یابی و دیجیتال مارکتینگ است که کاربر را وادار می کند که اقدام به خرید فوری یا واکنشی نسبت به تبلیغات شما می دهد. در این مقاله قصد داریم به شما نشان دهیم که چطور می توانیم رپورتاژ آگهی جذاب به کمک این تکنیک بنویسیم.

 رپورتاژ آگهی دعوت به عمل بخشی از تبلیغات شما است که به مخاطبان هدف شما می گوید که بر روی کلمه یا لینک شما کلیک کند و به سایت شما وارد شود تا از خدمات یا محصولات شما استفاده کند. مثال «همین حالا بخرید!» یا همین حالا شروع کن...   

 

هرچه بتوانید اطلاعات بیشتری را با کال تو اکشن  خود به مشتریان بالقوه خود ارائه دهید، برای همه طرف های درگیر بهتر خواهد بود. شما می توانید به مخاطبان خود بفهمانید که وقتی روی تبلیغ شما کلیک می کنند چه انتظاراتی دارند و می توانید با ارسال یک پیام واضح و مستقیم، کاربران اشتباه را از کلیک کردن منصرف کنید. در حالی که درک این نکته که مشتریان بالقوه شما به چه عبارات یا پیام‌هایی خاص صنعت پاسخ می‌دهند نیز مهم است، نکات کال تو اکشن  زیر نیز به همان اندازه ارزشمند هستند. 

 

 1. از یک فعل دستور قوی برای شروع کال تو اکشن  خود استفاده کنید

 

 

همه چیز در مورد واضح و مختصر بودن با کال تو اکشن  است. شما فضای زیادی در تبلیغ خود ندارید تا منظورتان را به مخاطب برسانید، با محدودیت کاراکتر در هر خط توضیحات 35 کاراکتر، بنابراین مهم است که مستقیماً به اصل مطلب بروید. به مخاطبان خود اجازه دهید دقیقا بدانند که می‌خواهید چه کاری انجام دهند، و خسته نباشید - کال تو اکشن  را با اقدام مورد نظر شروع کنید.

 

یک وب سایت تجارت الکترونیک راه اندازی کنید؟ کال تو اکشن  خود را با کلماتی مانند «خرید»، «خرید» یا «سفارش» شروع کنید.

تبلیغ یک خبرنامه یا کاغذ سفید؟ کال تو اکشن  خود را با کلماتی مانند «دانلود» یا «اشتراک» شروع کنید

آیا می خواهید کسی اطلاعات بیشتری را درخواست کند؟ سعی کنید «فرم را برای… پر کنید» یا «دریابید که چگونه…»

بیایید به آن مثال کاغذ سفید برگردیم. اگر شما یک آژانس بازاریابی هستید که آخرین نکات و بینش های خود را تبلیغ می کنید، می خواهید مطمئن شوید که مخاطبان شما دقیقاً نحوه دسترسی به آن کاغذ سفید را می دانند. اگر کال تو اکشن  شما چیزی مانند «جدیدترین مقاله سفید ما در دسترس است» را خواند، ممکن است نرخ کلیک عالی دریافت نکنید، زیرا ممکن است مردم مطمئن نباشند که کجا و چه زمانی می‌توانند آن را دریافت کنند. یک فراخوان برای اقدام مانند " همین امروز کاغذ سفید ما را دانلود کنید!" بسیار مستقیم و آموزنده است، که باید به بهبود CTR کمک کند.

 

2. از کلماتی استفاده کنید که احساسات یا اشتیاق را برانگیزد 

 

 

شما می خواهید بتوانید در نتیجه اشتیاق مخاطبان خود، پاسخ قوی را از خود دریافت کنید. اگر کال تو اکشن  شما مشتاق باشد، مخاطبان شما نیز مشتاق خواهند بود. یک کال تو اکشن  مانند "اکنون بخرید و 50٪ تخفیف بگیرید!" - نه تنها به آنها منفعت هنگفتی ارائه می کنید، بلکه چه کسی از دریافت نصف سفارش خود هیجان زده نمی شود؟

 

برای کسی که به دنبال رزرو سفر با خانواده خود است، کال تو اکشن  مانند "تعطیلات رویایی خود را همین امروز برنامه ریزی کنید!" آنها را در مورد مفهوم سفر خانوادگی هیجان زده می کند و آنها را مشتاق می کند تا روی تبلیغ شما کلیک کنند. یک عنصر کوچک و در عین حال موثر در اینجا اضافه کردن یک علامت تعجب به انتهای کال تو اکشن  است تا این شور و شوق را برانگیزد. این باعث می‌شود که کال تو اکشن  شما پاپ شود و کمی هم به آن کمک کند.

 

3. به مخاطبان خود دلیل بدهید که چرا باید اقدام مورد نظر را انجام دهند

 

به عبارت دیگر، چه چیزی برای آنها مفید است؟ آیا به آنها کمک می کند تا وظایف خود را بهتر انجام دهند، وزن خود را کاهش دهند یا در پول خود صرفه جویی کنند؟ این به شدت با پیشنهاد ارزش یا نقطه فروش منحصر به فرد شما (USP) ارتباط دارد. USP شما مسلماً یکی از مهم‌ترین بخش‌های به دست آوردن سرنخ‌های جدید است، بنابراین ایجاد یک ترکیب خوب USP/کال تو اکشن  راهی عالی برای افزایش کلیک‌ها است. یک مثال خوب از این می تواند چیزی شبیه به "امروز تماس بگیرید تا مشاوره رایگان خود را برنامه ریزی کنید!" نه تنها اقدامی را که می‌خواهید کاربر انجام دهد (امروز تماس بگیرید) را بیان کرده‌اید، بلکه دلیلی نیز برای آنها ارائه کرده‌اید که چرا باید آن اقدام را انجام دهند (مشاوره رایگان).

 

4. از FOMO استفاده کنید

 

این در واقع یکی از تاکتیک های مورد علاقه من در مورد یک کال تو اکشن  موفق است. ترس از دست دادن، که با نام FOMO شناخته می شود، یک انگیزه بسیار موثر است. وقتی مردم فکر می‌کنند که ممکن است فرصتی را از دست بدهند که ممکن است دوباره به وجود نیاید، خیلی سریع به این کار دست می‌زنند.

 

یکی از بهترین کاربردهای FOMO در کال تو اکشن  شما ذکر فروش یا تبلیغی است که شرکت شما برگزار می کند و برای همیشه دوام نخواهد داشت. شما احتمالاً همیشه ایمیل هایی با این نوع پیام ها دریافت می کنید، می دانم که مطمئن هستم. من در مورد پیام‌هایی مانند «امروز خرید کنید! فروش روز دوشنبه به پایان می رسد، شاید در یک تعطیلات آخر هفته سه روزه. یا حتی "تا زمانی که موجودی تمام می شود، همین حالا بخرید!" در طول فصل تعطیلات نادیده گرفتن چنین درخواستی سخت است، مخصوصاً در شرایط حساس به زمان (مثلاً در فصل کریسمس). مشابه برانگیختن اشتیاق همانطور که قبلاً بحث کردیم، تحریک ترس از دست دادن در کال تو اکشن  مطمئناً چند کلیک اضافی برای شما به همراه خواهد داشت. 


[ دو شنبه 10 مرداد 1401 ] [ 22:44 ] [ حسین ]
[ ]

راهنمای خرید سیسمونی

به طور طبیعی، خرید سیسمونی برای نوزاد می تواند هزینه زیادی را در برداشته باشد و شما نمی خواهید پول خود را برای خرید محصولاتی که دوام چندانی ندارند، یا ممکن است استفاده نشوند را هدر دهید. در این صورت به شما پیشنهاد می کنیم مقاله راهنمای خرید سیسمونی را مطالعه کنید.
ما  نکات مهمی را در رابطه با خرید لباس کودک، تخت خواب و گهواره، کمد و بوفه اتاق نوزاد، لوازم بهداشتی و مراقبتی، ظروف غذا خوری، اسباب بازی ها و کالسکه و دیگر موارد را در این مقاله بصورت یک راهنمای خرید سیسمونی خلاصه گردآوری کرده ایم که در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم.

خرید لباس نوزاد برای سیسمونی:

 • کوچکترین سایز لباس بچه، سایز صفر است که تا یک ماهگی مناسب نوزادان می باشد. البته از آنجایی که این لباس ها تنها تا یک ماهگی قابل استفاده هستند، به شما پیشنهاد می کنیم که بیشتر از ۳ دست تهیه نکنید.

 •  با توجه به جنسیت نوزاد خرید کنید. این موضوع علاوه بر خرید لباس نوزاد در دیگر موارد مانند خرید وسایل بزرگ و سنگین اتاق نوزاد نیز تاثیر گذار است. بنابراین زمانی که از جنسیت نوزاد خود مطلع شدید، خرید را شروع کنید. 

 • در هفته های اولیه، مهمترین نکته برای نوزاد شما گرم و راحت بودن او است. برای سهولت نوزادتان، لباس کودک را از پارچه های طبیعی انتخاب کنید که قابل شستشو در ماشین باشند، و به راحتی پوشیده و از تن او خارج شود.

دو یا سه ژاکت کش باف پشمی برای نوزاد هنگام سرد شدن هوا تهیه کنید. 

نوزادان تازه متولد شده به سرعت گرما را از دست می دهند، بنابراین اگر کودک شما در زمستان متولد شود، به یک کلاه گرم نیاز خواهید داشت. حتی اگر نوزاد شما در تابستان زاده میشود، باز هم یک کلاه نخی برای روزهای خنک نیاز دارید.

ممکن است بخواهید نوزاد خود را تا یک ماهگی قنداق کنید. برای این کار به یک قنداق مرغوب نیاز دارید. 

نوزاد در قنداق احساس امنیت بیشتری میکند و بهتر میخوابد. گرچه برخی از نوزادان علاقه چندانی ندارند، بنابراین ببینید چه چیزی برای کودک شما مفید است.

مهمترین نکته ای که باید در مورد لباس کودک بدانید این است که قطعاً لباس های نوزاد برای مدت طولانی تمیز نخواهد ماند. 

در نتیجه، شما باید از هر لباس یا پوشاک حداقل سه الی چهار دست لباس تهیه کنید.

 با وجود این توصیه ها، شما باید دقیقاً تعداد لباس های خرید خود را نیز محدود کنید زیرا فرزند شما در شش ماه پس از تولد بسیار رشد خواهد کرد. 

در این بین، آنها به تدریج از پیراهن ها و شلوارها و سایر لباس هایی را که در سایز ۱ خریداری کردید، نیازی نخواهند داشت.

 

خرید تخت خواب و گهواره برای سیسمونی

 • اگر اتاق جداگانه ای برای نوزادتان ندارید بهتر است از گهواره هایی که جای کمتری می گیرند استفاده کنید. 

 •  اندازه گهواره باید به قدری باشد که نوزاد در آن احساس راحتی کند و فضای کافی برای تکان دادن دست‌ها و پا‌هایش داشته باشد.

 •  گهواره چرخدار انتخاب کنید، (البته دقت کنید که چرخ ها توانایی قفل شدن نیز داشته باشند) چرخ‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا گهواره را در هر نقطه‌ که مایل هستید، منتقل کنید. 

 • گهواره‌ نوزاد  را به خاطر رنگ و ظاهر انتخاب کنید. بلکه گهواره ای را انتخاب کنید که قابلیت تحمل وزن یک نوزاد سنگین را داشته باشد. 

 •  در انتخاب تخت نوزاد دقت کنید، تخت نوزاد باید نرده‌های محافظ داشته باشد. هر چه فاصله نرده‌ها به هم نزدیک‌تر باشد برای نوزاد امن‌تر است. 

 •  برای فرزندانتان تختی مرغوب و مناسب انتخاب کنید که بتواند تا ۸ سالگی اش استفاده کند.

خرید کمد و بوفه برای سیسمونی

 • در هنگام خرید کمد اتاق نوزاد بیاد داشته باشید که کمد فقط مخصوص دوران نوزادی نیست و فرزندتان چند سال از آن استفاده خواهد کرد. 

 •  در تهیه کمد اتاق کودک بهتر است در ساختار کمد شیشه ایی وجود نداشته باشد. چرا که در حین بازی کودک امکان شکستن و آسیب دیدن وجود دارد. 

 •  کمدهایی انتخاب کنید که درهای آنها به آرامی بسته می‌شوند. کشو و دراور سنگین نداشته باشد.

خرید لوازم بهداشتی و مراقبتی برای سیسمونی

 منظور از لوازم بهداشتی و مراقبتی نوزاد شیشه شیر، پستانک، ساک وسایل، دما سنج و تب سنج، پوشک، تشک تعویض نوزاد، حوله بزرگ یا حوله کلاهدار، لیف حوله‌ای یا اسفنج نرم و ضد‌حساسیت، شامپو و صابون بچه، دستمال مرطوب نوزاد و .. است.

 یک ساک سبک و جادار با جیب‌های بزرگ انتخاب کنید. دقت کنید کیف نوزاد بهتر است عایق باشد و آب و مایعات آن را خیس نکند.

 در زمان خرید پوشک نوزاد دقت کافی را داشته باشید. پوشکی را انتخاب کنید که ضد آلرژی باشد. 

زیرا احتمال اینکه پوست نوزاد به مواد شیمیایی بکار رفته در پوشک حساسیت نشان دهد، زیاد است.

 حداقل دو شیشه شیر برای یک نوزاد لازم است. شیشه‌ شیر ها را سبک و با طراحی ارگونومی انتخاب کنید. 

 شیشه‌ شیر های که دارای BPA هستند برای کودکان مضرند. به این مساله دقت کنید. 

 به شما توصیه می کنیم چند شیشه شیر مناسب تا ۳ الی ۴ ماهگی نوزاد تهیه کنید.

خرید ظروف غذای نوزاد برای سیسمونی

بهترین ظرف غذا برای نوزاد ظروف پیرکس است. همچنین ظروف تفلون نیز برای نوزاد مناسب است.
برای غذا دادن به نوزاد سعی کنید از ظروف پلاستیکی استفاده نکنید. زیرا مواد شیمیایی به کار رفته شده در ظروف پلاستیکی برای نوزاد مناسب نیست.
تا جایی که می توانید در زمان پخت غذا برای کودک از ظروف مسی و لعابی استفاده نکنید. زیرا هم زدن و خراشیدگی این ظروف، باعث ورود مس به غذا و آسیب دیدگی کبد و کلیه خواهد شد.
اگر قصد نگهداری غذای پخته شده برای نوزاد را دارید به شما توصیه می کنیم از ظروف شیشه ای استفاده کنید.
برای تحریک اشتهای نوزاد از رنگ های شاد مانند نارنجی و قرمز  و ظروف فانتزی در اشکال مختلف استفاده کنید.

بعلت حساس بودن لثه های نوزاد، در زمان غذا دادن به نوزاد از یک قاشق پلاستیکی کوچک استفاده کنید.

ظرف بامبو انتخاب بسیار مناسبی برای ظرف غذاخوری نوزاد می باشد.

اسباب بازی نوزاد در زمان خرید اسباب بازی به جنس مواد استفاده شده، ایمنی و قطعات اسباب بازی دقت کنید.


می توانید برای سرگرم کردن نوزادان زیر یکسال از جغجغه های رنگی استفاده کنید.


سعی کنید از خرید اسباب بازی های زیاد و متنوع خودداری کنید، و خرید اسباب بازی را همراه با رشد و بزرگ شدن کودک انجام دهید.

خرید کالسکه برای سیسمونی

 بطور معمول از چهار پنج ماهگی کالسکه یکی از مهم ترین وسایل برای رفت و امد شما به همراه نوزادتان خواهد بود. در خرید کاسکله ایمنی اولین عاملی ایست که باید بدان دقت کرد.


کالسکه نوزاد باید قابل حمل و سبک باشد تا بتوانید به راحتی جابه‌جایش کنید. همچنین کالسکه ای را انتخاب کنید که براحتی باز و بسته شود.

 

خرید سیسمونی نوزاد بصورت اینترنتی

ما به شما توصیه می کنیم، جهت تهیه تمامی اقلام سیسمونی نوزاد خود بصورت اینترنتی اقدام به خرید کنید. 

خرید سیسمونی بصورت اینترنتی، در یک زمان فروشگاه های آنلاین متعددی را به شما نشان میدهد و انتخاب شما برای تهیه وسایل مورد نیاز نوزادتان گسترده تر می شود.
یکی از فروشگاه های اینترنتی فروشگاه سیسمونی کارینوکیدز است که علاوه بر تنوع بالای محصولات، نسبت به دیگر فروشگاه ها قیمت مناسب تری نیز دارد. علاوه برآن تمامی محصولات فروشگاه کارینو کیدز کیفیت و مرغوبیت لازم را دارا هستند.

منبع

 

[ دو شنبه 10 مرداد 1401 ] [ 19:53 ] [ حسین ]
[ ]